HAKKIMIZDA

Göl Diyaliz Merkezi


Mükemmel bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Göl Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi sizler için görev edinmiştir.

Yenilikçi Teknoloji

Diyaliz merkezimizde FRESENIUS 4008 B ve FRESENIUS 4008 S makineleri ile steril bir ortamda tek kullanımlık her türden filtre ve malzeme ile hemodiyaliz tedavisi yapılmaktadır.

Hepatit B ve C makinaları ayrı odalarda bulunur. Online çift Reverse Osmose ile çalışan Su sistemimiz UV, Endotoksin filtrelidir. 270 KW'lık acil durum jeneratörümüz ve 170 KW UPS kesintisiz güç kaynağımız bulunmaktadır.Yüksek Kalite Standardı

Mükemmel bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Göl Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi sizler için görev edinmiştir.

Hizmet ve Ambiyans

Konusunda uzman hekimlerce merkezimiz uluslar arası standartları hedefleyen güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile ; gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gelen hastalarına Güven,Sağlık ve Huzur içerisinde hizmet vermektedir. Hastalarımızı anlamak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak bizler için büyük önem arz etmektedir.

GÖL Diyaliz haftanın 6 günü açık olup, sabah öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir.

Zengin kahvaltı, öğle ve akşam yemeği servisimiz yanı sıra, çay, kahve, meşrubat ve ara öğün ikramımız mevcuttur (diyetisyen kontrollü).

Hasta nakil araçlarımız sizleri kaldığınız yerden diyalize getirir ve fazla bekletmemeye özen göstererek diyaliz sonrasında en kısa zamanda tekrar evinize geri götürür. Bütün kamu sağlık kuruluşları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ve özel sigortalar ile anlaşmamız mevcuttur.

Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

  • Yürümeyen hastalarımız için sedye sandalye ile hizmet verilmektedir.Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

× WhatsApp For English